Fixtures
Tuesday 5th May 2020
18:15
Tuesday 5th May 2020
18:15
Tuesday 5th May 2020
18:15
Tuesday 5th May 2020
18:15
Tuesday 5th May 2020
18:15
Tuesday 5th May 2020
18:15
Tuesday 5th May 2020
18:15
Viewing On Mobile

If you are using a mobile device, more info is available with the screen rotated to landscape.

  • May
  • June
  • July
  • August
Tuesday 5th May 2020
18:15 Bramshaw A Old Tauntonians & Romsey Premier Division
18:15 Cadnam Paultons Premier Division
18:15 East Tytherley Totton & Eling A Premier Division
18:15 Calmore Sports Trojans Division One
18:15 Langley Manor Wellow & Plaitford A Division One
18:15 Redlynch & Hale A Whiteparish Division One
18:15 Lyndhurst & Ashurst Mottisfont Division Two
18:15 Totton & Eling B Redlynch & Hale B Division Two
18:15 Wellow & Plaitford B Bramshaw B Division Two
Thursday 7th May 2020
18:15 Mottisfont Ampfield & North Baddesley Cup
18:15 Wellow & Plaitford A Langley Manor Cup
18:15 Whiteparish Lyndhurst & Ashurst Cup
Tuesday 12th May 2020
18:15 Bramshaw A Cadnam Premier Division
18:15 Paultons East Tytherley Premier Division
18:15 Totton & Eling A Old Tauntonians & Romsey Premier Division
18:15 Calmore Sports Langley Manor Division One
18:15 Wellow & Plaitford A Redlynch & Hale A Division One
18:15 Whiteparish Trojans Division One
18:15 Ampfield & North Baddesley Lyndhurst & Ashurst Division Two
18:15 Mottisfont Totton & Eling B Division Two
18:15 Redlynch & Hale B Wellow & Plaitford B Division Two
Tuesday 19th May 2020
18:15 Cadnam Totton & Eling A Premier Division
18:15 Old Tauntonians & Romsey East Tytherley Premier Division
18:15 Paultons Bramshaw A Premier Division
18:15 Langley Manor Whiteparish Division One
18:15 Trojans Redlynch & Hale A Division One
18:15 Wellow & Plaitford A Calmore Sports Division One
18:15 Bramshaw B Mottisfont Division Two
18:15 Redlynch & Hale B Ampfield & North Baddesley Division Two
18:15 Totton & Eling B Wellow & Plaitford B Division Two
Tuesday 26th May 2020
18:15 Bramshaw B East Tytherley Cup
18:15 Calmore Sports Wellow & Plaitford B Cup
18:15 Mottisfont or Ampfield & North Baddesley Bramshaw A Cup
18:15 Redlynch & Hale B Totton & Eling A Cup
18:15 Totton & Eling B Cadnam Cup
18:15 Trojans Redlynch & Hale A Cup
18:15 Wellow & Plaitford A or Langley Manor Paultons Cup
18:15 Whiteparish or Lyndhurst & Ashurst Old Tauntonians & Romsey Cup
Tuesday 2nd June 2020
18:15 Bramshaw A Totton & Eling A Premier Division
18:15 East Tytherley Cadnam Premier Division
18:15 Old Tauntonians & Romsey Paultons Premier Division
18:15 Calmore Sports Whiteparish Division One
18:15 Redlynch & Hale A Langley Manor Division One
18:15 Trojans Wellow & Plaitford A Division One
18:15 Lyndhurst & Ashurst Redlynch & Hale B Division Two
18:15 Totton & Eling B Bramshaw B Division Two
18:15 Wellow & Plaitford B Ampfield & North Baddesley Division Two
Tuesday 9th June 2020
18:15 Bramshaw A East Tytherley Premier Division
18:15 Cadnam Old Tauntonians & Romsey Premier Division
18:15 Totton & Eling A Paultons Premier Division
18:15 Calmore Sports Redlynch & Hale A Division One
18:15 Langley Manor Trojans Division One
18:15 Whiteparish Wellow & Plaitford A Division One
18:15 Ampfield & North Baddesley Totton & Eling B Division Two
18:15 Lyndhurst & Ashurst Bramshaw B Division Two
18:15 Wellow & Plaitford B Mottisfont Division Two
Tuesday 16th June 2020
18:15 East Tytherley Bramshaw A Premier Division
18:15 Old Tauntonians & Romsey Totton & Eling A Premier Division
18:15 Paultons Cadnam Premier Division
18:15 Redlynch & Hale A Calmore Sports Division One
18:15 Trojans Whiteparish Division One
18:15 Wellow & Plaitford A Langley Manor Division One
18:15 Bramshaw B Redlynch & Hale B Division Two
18:15 Mottisfont Ampfield & North Baddesley Division Two
18:15 Totton & Eling B Lyndhurst & Ashurst Division Two
Thursday 18th June 2020
18:15 Plate
18:15 Plate
18:15 Plate
Tuesday 23rd June 2020
18:15 Cadnam Bramshaw A Premier Division
18:15 Paultons Old Tauntonians & Romsey Premier Division
18:15 Totton & Eling A East Tytherley Premier Division
18:15 Langley Manor Calmore Sports Division One
18:15 Wellow & Plaitford A Trojans Division One
18:15 Whiteparish Redlynch & Hale A Division One
18:15 Bramshaw B Ampfield & North Baddesley Division Two
18:15 Lyndhurst & Ashurst Wellow & Plaitford B Division Two
18:15 Redlynch & Hale B Mottisfont Division Two
Tuesday 30th June 2020
18:15 Cup
18:15 Cup
18:15 Cup
18:15 Cup
18:15 Plate
18:15 Plate
18:15 Plate
18:15 Plate
Tuesday 7th July 2020
18:15 Bramshaw A Paultons Premier Division
18:15 East Tytherley Old Tauntonians & Romsey Premier Division
18:15 Totton & Eling A Cadnam Premier Division
18:15 Calmore Sports Wellow & Plaitford A Division One
18:15 Redlynch & Hale A Trojans Division One
18:15 Whiteparish Langley Manor Division One
18:15 Ampfield & North Baddesley Redlynch & Hale B Division Two
18:15 Mottisfont Bramshaw B Division Two
18:15 Wellow & Plaitford B Totton & Eling B Division Two
Tuesday 14th July 2020
18:15 Cadnam East Tytherley Premier Division
18:15 Old Tauntonians & Romsey Bramshaw A Premier Division
18:15 Paultons Totton & Eling A Premier Division
18:15 Langley Manor Redlynch & Hale A Division One
18:15 Trojans Calmore Sports Division One
18:15 Wellow & Plaitford A Whiteparish Division One
18:15 Ampfield & North Baddesley Wellow & Plaitford B Division Two
18:15 Bramshaw B Lyndhurst & Ashurst Division Two
18:15 Redlynch & Hale B Totton & Eling B Division Two
Tuesday 21st July 2020
18:15 Cup
18:15 Cup
18:15 Plate
18:15 Plate
Tuesday 28th July 2020
18:15 East Tytherley Paultons Premier Division
18:15 Old Tauntonians & Romsey Cadnam Premier Division
18:15 Totton & Eling A Bramshaw A Premier Division
18:15 Redlynch & Hale A Wellow & Plaitford A Division One
18:15 Trojans Langley Manor Division One
18:15 Whiteparish Calmore Sports Division One
18:15 Mottisfont Lyndhurst & Ashurst Division Two
Tuesday 4th August 2020
18:15 Plate
Thursday 6th August 2020
18:15 Cup